• Marmaris'i Bizimle Keşfedin!

  Hakkımızda


  Genç, dinamik ve profosyonel ekibimizle 10 yıldır Marmaris bölgesinde turizm sektöründe çalışmaktayız. İşimizin yanı sıra tam bir Marmaris aşığıyız. Bu yüzden sevdiğimiz yerde, sevdiğimiz işi yapmamız da başarımızın en büyük sırrıdır. 

  Marmaris'i diğer turistik beldelerden ayıran en büyük özelliği, her yaş grubunun ve her türlü farklı yaşam tarzına sahip kişilerin zevkine uygun bir aktivite bulabilmesidir. Huzur isteyene huzur, eğlence isteyene eğlence verebilir Marmaris..

  Marmaris ve çevresinin turistik anlamda zenginliği, marmaris'te güzel ve eğlenceli bir tatil geçirmenize çok büyük bir olanak sağlıyor. Dolu dolu bir tatil geçirip denizin, kumun, güneşin, tarihin, doğanın, adrenalin ve eğlencenin tamamını yaşayabiliyorsunuz tatilinizde.

  MarmarisCevreGezileri.Com olarak bizim işimiz de işte tam burada başlıyor...
  Sizin Marmaris tatilinizi programlamak!

  Bizler, sizlerin bir yılın stresini atacağınız birkaç günlük tatilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için de bu tatilin en iyi şekilde geçmesi için buradayız. 
  Merak etmeyin, hayallerinizdeki tatiliniz bize emanet..!

  MarmarisCevreGezileri.Com (Çalışkanlar Travel) olarak size verdiğimiz hizmetler:

  1.Havaalanı - Otel Transferleri:

  Havaalanından tatilinizi geçireceğiniz otele ve tatilinizin sonunda otelinizden havaalanına transfer hizmeti veriyoruz. Bu transferlerimizde son model turizm araçlarımız ve bölgeyi çok iyi bilen araç kaptanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Havaalanı transfer talepleriniz için Havaalanı Transferi bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

  2.Bölge Rehberlik Hizmeti (Ücretsiz)

  Sizleri bölge ekibimizden "size özel tatil danışmanımız" kalacağınız otelde karşılıyor ve otel ve çevre hakkında gerekli bilgiler veriyor. Bunun yanısıra tatil danışmanınız çevrede yapabileceğiniz aktiviteleri ve günübirlik çevre gezilerimiz hakkında sizlere detaylı bir sunum yapıyor. Tatilinizboyunca tatilinizin daha keyifli ve programlı geçmesi için sizlere güzel bir danışmanlık hizmeti sağlıyor.

  3.Otel & Apart Konaklama Danışmanlığı Hizmeti

  Marmaris tatilinizi planlama aşamanızda ya da rezervasyon yapmadan Marmaris'e direkt olarak geldiğinizde her zevke ve her bütçeye uygun anlaşmalı otellerimizde rezervasyon hizmeti de veriyoruz. Otel, apart veya pansiyon tercihlerinizi değerlendirerek sizlere en uygun konaklama işletmesinde rezervasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

  4.Günübirlik Paket Turlar Hizmeti

  Marmaris'te daha keyifli bir tatil geçirmeniz için hazırladığımız günübirlik tur programlarıyla unutulmayacak bir tatil geçirmeniz için yardımcı oluyoruz. Günübirlik çevre gezilerimizi Ana Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  5.Özel Tekne Turu

  Günlük ve haftalık olarak anlaşmalı teknelerimizde sizlere ve dostlarınıza özel teknelerimizde harika bir tur programı hazırlıyoruz. Gulet teknelerimizle mavi denizlere açılıp şehirden uzaklaşmak sizlere çok iyi gelecek.. Özel tekne turlarımızın detaylarını Özel Tekne Kiralama bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

  Bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen siz dostlarımızı Marmaris'e bekliyoruz.
  Çalışkanlar Travel Seyahat Acentası

  Acenta Yetkilisi
  Caner ÇELİK 0537 389 19 07
  canercelik@hotmail.com

  0 yorum:

  Yorum Gönderme